ערגול צינורות

אז מה זה בעצם ערגול צינורות? מדובר על מילה ולמעשה תהליך לא כל כך מוכרים. אפשר לומר שעירגול זה בעצם עיבוד של מתכות ב"קר" . כלומר בעזרת כיפוף וערגול של צינורות ומתכות אפשר לבנות המון רהיטים ופריטים.

ערגול,ערגול צנרת,אינקומק,אינקומק בלוקר

ערגול הוא תהליך שבו מעבדים את המתכת בעזרת מכונה עם צילינדרים בקוטר שונה. בצורה הזאת של שימוש בלחץ ודחיסה, המתכת משנה את הצורה שלה. ערגול יכול להתבצע מהדברים הכי קטנים כמו למשל, תופים, קונוסים וארובות. אבל גם לגבי הדברים הכי גדולים כמו מנהרות רכבת ועבודות בכביש.

זה יכול להיות כל רהיט בעצם: שערים מרהיבים, חלונות, סורגים, פרגולות,קונסטרוקציות מדרגות ועוד המון דברים. כל פריט יכול להיות מעוצב באופן מדויק לפי מה שתרצו. כך למשל אם תרצו ליצור פריטים מיוחדים ממתכת שיענו על הדרישות העיצוביות שלכם ץוכלו לתכנן אותו ולשלוח למסגרייה שתייצר את המודל.

זה עובד בצורה הזאת שאחרי שבוחרים את המתכות שרוצים לעבוד איתם, מתחיל בעצם תהליך העירגול. בתהליך מופעלים על המתכות לחצים גבוהים מאוד בעזרת מכונות מיוחדות, שגורמות לחומרים השונים להפוך למוצר או חלק ממוצר. המסגרייה מאפשרת ״לפסל״ כל חלק או מוצר שרק יבחרו, תוך שמירה על דיוק.

ערגול צינורות הוא אחד התחומים המבוקשים, מהסיבה הפשוטה שצינורות משמשים אותנו כמעט בכל דבר, הם נמצאים מתחת לכבישים, מתחת לים והם מאוד הכרחיים לעולם. צריך וחשוב לבחור חברה שתדע להתאים את החומרים האיכותיים ביותר לסוג העבודה שתצטרכו.

חשוב מאוד לזכור, חברה שמתעסקת בערגול צריכה להיות מקצועית ביותר כדי שתבצע את עבודתה בצורה מדויקת. מה גם שחשוב שהחברה תהיה בעלת ניסיון בתחום.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »