עיבוד שבבי

העיבוד השבבי הפך למרכזי ומהותי לכל תעשיות הייצור בעולם משום שטכניקות ייצור אלו מאפשרות להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד, לייצור אמין ומהיר של רכיבים מדויקים. הכוונה היא לתעשיות כמו תעופה וחלל, ייצור ציוד ומכשור רפואי, תעשיית הרכב, ביטחון, ייצור רכיבים וחלקים למכונות מורכבות ומוצרי צריכה יוקרתיים בקטגוריית הפרימיום.

עיבוד שבבי,אינקומק,אינקומק בלוקר

תהליך העיבוד כולל בתוכו טכניקות ייצור שונות ופרטניות, כל טכניקה מבצעת תפקיד אחר, כאשר יחד הן מאפשרות להגיע לרמת האיכות והדיוק שרק תחום ייצור זה מסוגל לספק. למשל סגסוגות פלדה שונות ומתאימות, פליז, אלומיניום, נירוסטה / פלדת אל-חלד, ארד וכן הלאה. הטכניקות המרכזיות של עיבוד שבבי:
כרסום: כרסום בחומר הגלם כדי להסיר שכבות ולהגיע לצורה המבוקשת. כרסומת מאפשרת עיבוד מדויק ואיכותי של לוחות שטוחים, "קוביות" חומר גלם ושל צורות גיאומטריות נוספות.
חריטה: הסרת שכבות עדינות של חומר גלם, דרך יישום תנועה סיבובית של חומר הגלם וסכין ייעודית המסירה שכבות בהתאם לתכנון, בצורה סימטרית לחלוטין.
השחזה: השחזות מדויקות ועדינות של תוצרים מכל הסוגים ורמות המורכבות, כדי להביא תוצר לרמת דיוק מקסימאלית וללא סטיות מהתכנון.
קידוח: בחלק מהתהליך צריך לעשות קידוחים שונים בחומר הגלם המעובד, כדי לייצר חורים בגודל מדויק ועוד.
ארוזיה: בתהליכי ארוזיה אפשר להפיק צורות סופר מורכבות ומדויקות על גבי חומרי גלם מעובדים, באמצעות תהליך המשלב בין ייצור מכאני רגיל לבין יישום פעולה כימית-חשמלית על חומר הגלם.
חיתוך לייזר: באמצעות מכונות לייזר ייעודיות אפשר לבצע חיתוכים וחירורים מאוד מדויקים ואיכותיים בלוחות מתכת ושאר יריעות של חומרי גלם, כולל חיתוכים מורכבים מבחינה צורתית.
יש גם עוד פעולות וטכניקות שצריך ואפשר לעשות כמו למשל ריתוכים שונים, הרכבות של מוצרים ומערכות, גימור של החלקים המיוצרים (צביעה למשל), בקרת איכות ממוחשבת, אריזה וכן הלאה.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »