מפעל לעיבוד שבבי

מפעל לעיבוד שבבי מספק מוצרים, חלקים ופתרונות למגוון אדיר של גורמים בתעשייה, מייצור אבי-טיפוס של רכיבים מיוחדים ומדויקים ועד ייצור מיוחד של חלקי חילוף למערכות תעשייתיות שונות. מפעל לעיבוד שבבי מספק את מכלול השירותים התעשייתיים בתחום הרחב והנדרש של ייצור באמצעות עיבוד שבבי.

עיבוד שבבי,אינקומק,אינקומק בלוקר
זה מספק מוצרים ופתרונות קצה מדויקים ללקוחות בתחומים תעשייתיים רבים, כמו תעופה וחלל, תעשיות רפואיות, מפעלי ייצור, גורמים בתחום התשתיות, תעשיות אלקטרו-אופטיות, מפעלי ייצור של מוצרי קצה צרכניים וכן הלאה.
במפעל עיבוד שבבי, לוקחים "גוש" של חומר גלם ומייצרים ממנו רכיב מוגמר, מדויק ומורכב לפי תכנון מקדים קפדני. בתהליך ייצור זה, מגוש חומר גלם אחד מייצרים רכיב שונה וייחודי, באמצעות תהליכים תעשייתיים ומדויקים של הסרת שכבות חומר גלם, מה שיוצר שבבים – לכן התחום נקרא בעברית עיבוד שבבי.
ניתן לייצר גלגל שיניים או ציר ספציפי כחלק חלופי למערכת מיכון כלשהי וגם רכיבים משמעותית מורכבים יותר, תלת מימדיים ועם משימות עיבוד שבבי רבות ומורכבות יותר.
חומרי הגלם שאיתם עובדים במפעל לעיבוד שבבי הינם מגוונים ומותאמים אישית לכל פרויקט וכל הזמנת ייצור. דוגמאות מובילות בתחום העיבוד השבבי של מתכות כוללות למשל פלדות, אלומיניום, טיטניום, נחושת, פליז ונירוסטה. בקטגוריית העיבוד השבבי של חומרי גלם פלסטיים הנדסיים ניתן לייצר תוצרים מחומרים כגון אוקולון, PVC, דלרין, ארטלייט, נובוטקס, פרספקס וכדומה.
חריטה, כרסום, מחלקת השחזות, מחלקת הרכבות, מחלקת מסגרות, מחלקת גימור חלקים, בקרת איכות, מחלקת תיב"מ. מפעלים לעיבוד שבבי מבצעים גם משימות עיבוד וייצור הכוללות קידוחים, חיתוכים, ניקוב, כיפופים, ערגול מתכת וכיוצא באלו בהתאם לצרכי הפרויקט והרכיבים המיוצרים.
ייצור באמצעות עיבוד שבבי הוא תחום נדרש וקריטי עבור התעשיות המתקדמות ביותר טכנולוגית וגם עבור היישומים הבסיסיים ביותר בתעשייה.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »