אינקומק בלוקר לוגו צבעוני

עיבוד שבבי בחברת אינקומק בלוקר: מומחיות, דיוק וטכנולוגיה מתקדמת

עיבוד שבבי, אינקומק בלוקר,אינקומק

חברת "אינקומק בלוקר" היא חברה מובילה בתחום העיבוד השבבי בישראל, עם ניסיון עשיר ושירותים מתקדמים הניתנים במפעל הגדול והמתקדם בכרמיאל. מאז הקמתה בשנת 1978 ורכישתה על ידי קבוצת טרלידור בשנת 2012, החברה עברה שדרוגים משמעותיים המאפשרים לה לספק את פתרונות העיבוד השבבי הכי מדויקים לחברות מתחומי ההייטק, התעשיות הביטחוניות והתעשיות הרפואיות.

מהו עיבוד שבבי?

עיבוד שבבי הוא תהליך המייצר רכיבים מדויקים על ידי חיתוך והסרה של חומרי גלם בצורה מדויקת באמצעות מכונות CNC מתקדמות. זהו תהליך הכרחי בתעשיות רבות הדורשות דיוק רב ואיכות גבוהה, כמו תעשיית הרכב, התעופה והחלל, התעשיות הרפואיות ועוד.

יתרונות בחברת אינקומק בלוקר

אינקומק בלוקר מתגאה במערכת ייצור מתקדמת המשתמשת בטכנולוגיות המובילות בעולם. החברה מעסיקה כ-100 עובדים מקצועיים ומתמחה בעיבוד שבבי מדויק, המבטיח דיוק ואיכות בכל שלב של התהליך. בין לקוחות החברה ניתן למצוא שמות מובילים כמו תעשייה אווירית, חיל הים, אלביט, פלקסטרוניקס ואופגל.

עיבוד שבבי, אינקומק בלוקר,אינקומק

טכנולוגיות מתקדמות וציוד מתקדם

לחברה ציוד ומיכון מהמתקדמים ביותר בעולם, המאפשרים לה לבצע את העיבוד המדויק ביותר. מערך הייצור משתמש במערכת מחשוב ייחודית שהותאמה במיוחד למערך ייצור זיווד מתקדם, עם פתרונות מיוחדים המהווים יתרון עבור לקוחותינו. רצפת הייצור ופרטי הייצור מסונכרנים במערכת עקיבה ממוחשבת, המבטיחה יעילות מרבית ואיכות גבוהה בכל מוצר שיוצא מהמפעל.

שירותי עיבוד שבבי מקיפים

אינקומק בלוקר מציעה שירותי ייצור כוללים, מהתכנון ועד למוצר הסופי, תחת קורת גג אחת. מחלקת ההנדסה של החברה בעלת ניסיון רב בתכנון תהליכים ומתן שירותי תוכן ללקוח לתכנון וייצור. מערך האיכות כולל דוחות ביקורת, מפעילים מוסמכים ומערך בקרה תומך, המבטיחים שהמוצרים יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פתרונות בהתאמה אישית

אינקומק בלוקר מציעה פתרונות בהתאמה אישית ללקוחותיה, תוך שליטה ובקרה על כל פריט ברצפת הייצור. החברה מתמחה גם בייצור המוני (Mass Production) של פרופילים בשיטת ערגול, ניקוב וכיפוף צנרת לחברות גדולות כמו כתר פלסטיק, סטנלי ופלרם.

 

חברת אינקומק בלוקר היא הבחירה המובילה עבור עיבוד שבבי מדויק ואיכותי בישראל. עם ניסיון רב, טכנולוגיות מתקדמות וציוד מהמתקדמים בעולם, החברה מספקת פתרונות כוללים לתעשיות המובילות במשק הישראלי. עבור כל צורך בזיווד, ערגול ריתוך ועוד, אינקומק בלוקר היא הכתובת הנכונה והבטוחה.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »