אינקומק בלוקר לוגו צבעוני

ייצור פרופילים אלומיניום: המומחיות של אינקומק-בלוקר

ייצור פרופילים אלומינום, אינקומק בלוקר, אינקומק

חברת אינקומק-בלוקר, שהוקמה בשנת 1978 ונרכשה בשנת 2012 על ידי קבוצת טרלידור, מתמחה בייצור פרופילים אלומיניום באיכות הגבוהה ביותר. החברה מביאה עמה מעל 40 שנות ניסיון בתעשיית המתכת והעיבוד השבבי, ומציעה פתרונות מותאמים אישית לחברות מתחומי ההייטק, התעשיות הביטחוניות והתעשיות הרפואיות.

יתרונות ייצור פרופילים מאלומיניום

פרופילים מאלומיניום הם מרכיב מרכזי במגוון רחב של תעשיות. היתרון המרכזי של פרופילים אלו הוא המשקל הקל שלהם ביחס לחוזקם הגבוה. האלומיניום הוא חומר קל, אך עם זאת עמיד וחזק, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש במגוון רחב של יישומים, החל ממבנים תעשייתיים ועד למוצרי צריכה יומיומיים. בנוסף, פרופילים מאלומיניום עמידים לקורוזיה, מה שמבטיח עמידות לאורך זמן גם בתנאים קשים.

ייצור פרופילים אלומיניום, אינקומק בלוקר, אינקומק

תהליך הייצור המתקדם

תהליך ייצור פרופילים מאלומיניום באינקומק-בלוקר כולל מספר שלבים מרכזיים, המבטיחים איכות גבוהה ומדויקת בכל מוצר. ראשית, החברה משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות של יציקה וערגול ליצירת פרופילים במידות ובצורות שונות. לאחר מכן, עובדי החברה המנוסים מבצעים תהליכי גימור מדויקים המבטיחים את איכות המוצר הסופי. כל תהליך הייצור מלווה במערכת בקרה קפדנית הכוללת דוחות ביקורת ומערכת איכות מתקדמת.

התאמה אישית וחדשנות

אינקומק-בלוקר מציעה פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ותהליכי ייצור מתקדמים. מחלקת ההנדסה של החברה מתמחה בתכנון ויצור פרופילים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, מה שמבטיח מוצר סופי המותאם בדיוק למפרט הדרוש. החברה משקיעה רבות במחקר ופיתוח, וממשיכה לחדש ולשפר את תהליכי הייצור על מנת לספק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר.

לקוחות החברה

אינקומק-בלוקר משרתת מגוון רחב של לקוחות מתחומי ההייטק, התעשיות הביטחוניות והתעשיות הרפואיות. בין לקוחותיה ניתן למצוא את תעשייה אווירית, חיל הים, אלביט, פלקסטרוניקס, אופגל, סנמינה ועוד. כמו כן, החברה מפעילה פסי ייצור ייעודיים לייצור פרופילים בשיטת ערגול עבור חברות כמו כתר פלסטיק, סטנלי ופלרם.

יתרונות החברה

היתרונות של אינקומק-בלוקר הם רבים ומגוונים. ראשית, החברה מפעילה מערכת תפ״י מתקדמת המאפשרת שליטה ובקרה על כל פריט ברצפת הייצור. בנוסף, המערכת המחשובית המתקדמת של החברה מספקת פתרונות מיוחדים המהווים יתרון תחרותי עבור לקוחותיה. החברה מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה של כ-100 עובדים מתוך כ-900 עובדי קבוצת טרלידור, מה שמבטיח שירות אישי ומקצועי לכל לקוח.

שירותים נוספים

בנוסף לייצור פרופילים אלומיניום, אינקומק-בלוקר מציעה מגוון רחב של שירותים נוספים תחת קורת גג אחת. בין השירותים ניתן למצוא חיתוך בלייזר, ניקוב, עיבוד CNC ושירותי ערגול. החברה מספקת פתרונות כוללים לתכנון ויצור, ומלווה את הלקוח בכל שלבי הפרויקט עד לקבלת מוצר סופי באיכות גבוהה.

ייצור פרופילים אלומיניום באינקומק-בלוקר הוא תהליך מתקדם המבטיח איכות גבוהה ומוצר סופי המותאם בדיוק לצרכי הלקוח. עם מעל 40 שנות ניסיון, טכנולוגיות מתקדמות וצוות מקצועי ומנוסה, אינקומק-בלוקר היא הבחירה הנכונה לכל מי שמחפש פתרונות מותאמים אישית בתחום הפרופילים אלומיניום. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, ומבטיחה מענה מקיף ואיכותי לכל לקוח. אם אתם מחפשים פתרון איכותי וחדשני לייצור פרופילים אלומיניום, אינקומק-בלוקר היא הכתובת הנכונה עבורכם.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »