חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר, מתמחה בזיווד אלקטרוני, עבודות פח ועיבוד שבבי מדויק, אינקומק בלוקר

אם אתם רוצים להפוך מוצר שמשמש אתכם ביומיום לייחודי ולמוצר שהוא למעשה רק שלכם כדאי לכם להכיר את תהליך החיתוך בלייזר.

אז מה זה בעצם? חריטה בלייזר היא תהליך מיוחד שמסתמך על היכולות החזקות של קרן האור החזקה הזאת. קרן הלייזר שפוגעת במשטחים השונים תחרוך את החומר ותשאיר עליו סימן. בדרך כזאת ניתן יהיה לחרוט בלייזר מילים, משפטים ואפילו תמונות!

מה אפשר להכין עם חריטות בלייזר? מתברר שכל מיני דברים: למשל- חריטה על כלי נגינה- כמו למשל הגיטרה שלכם, המפוחית, הפסנתר, מקלות התופים שלכם ולמעשה כל כלי נגינה שעולה לכם לראש תוכלו לשים חריטה אישית שתהפוך אותו למיוחד במינו. 

חריטה בלייזר על לפטופ- במחשב האישי שלנו יש את כל מה שאנחנו צריכים – את העבודה שלנו, את החברים ואת הזיכרונות. בשביל להוסיף ללפטופ שלכם אמצעי זיהוי אינדיקטיבי שיהפוך אותו לקצת יותר שלכם ויעזור לכם לא לאבד אותו על הדרך, תוכלו לחרוט עליו את השם שלכם, ראשי התיבות שלכם או כל רעיון אחר שיעלה לכם לראש.

חריטה על אביזרים שימושיים- אם אתם מחפשים מתנה מגניבה לחבר שמתגייס, משתחרר או נוסע למקום רחוק במיוחד, תוכלו להביא לו מצית או לדרמן עם הקדשה אישית. 

חריטה על עץ- חריטת לייזר על עץ נחשבת כטובה במיוחד כיוון שמקנה למוצר מראה אחיד – החריטה לא פוגעת בטקסטורת המוצר ונבלעת במוצר המוגמר. החריטה משמשת בעיצוב של שלטים, מתנות וכלי בית.

חריטה על עור- חריטת לייזר שימושית לקישוט של ספרי קודש, תפילין ומוצרי דת נוספים. בנוסף, החריטה כמובן שימושית למתנות שעשויות מעור כמו ארנקים, או קופסאות מרופדות.

חריטה על פלסטיק- חיתוך בלייזר על פלסטיק עולה על המתחרות בכך שהתוצאה נותרת לאורך שנים ולא דועכת או מתקלפת עם הזמן ביחס לשיטות המתחרות בתחום. חריטה על פלסטיק כיום שימושית לחריטה על עטים, גאדג'טים ומוצרים נוספים רבים אחרים.

כמו כן אפשר גם על כוסות, בקבוקים, אגרטלים וכל מוצר זכוכית אחר תוכלו לחרוט בלייזר משפט, שם או לוגו ובכך להוסיף להם נופח מיוחד ומגניב.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר »